Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

Noc Nauki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej

W dniu 25 października 2013 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami zostali poproszeni o przygotowanie stołu szwedzkiego dla uczestników „Nocy nauki”, która była organizowana przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie. Naszym zadaniem było przygotowanie poczęstunku- kanapeczek dekoracyjnych, nakrycie stołu szwedzkiego oraz obsługa zaproszonych gości.

Jak zawsze przygotowany stół oraz potrawy wywarły duże wrażenie na osobach, które uczestniczyły w degustacji. Przygotowaniem potraw,stołu oraz obsługą gości zajęły się uczennice z klasy IIITG: Natalia Kondoł, Aleksandra Kałwik  oraz Agnieszka Szyszlak.  Pomagali im nauczyciele: Alicja Kus, Elżbieta Jaracz, Agata Paradysz oraz pani dyrektor Ewa Starowiejska i pani kierownik szkolenia praktycznego Barbara Kozdraś.