Rok Szkolny 2012/2013

Rok Szkolny 2012/2013

Ogólnopolski Turniej o tytuł "Najlepszy Uczeń w Zawodzie Piekarz"

W dniach od 15-17 kwietnia we Wrocławiu odbył się Ogólnopolski Turniej o tytuł "Najlepszy Uczeń w Zawodzie Piekarz", którego temat przewodni brzmiał "Moja mała ojczyzna". Do rywalizacji przystąpili młodzi piekarze-uczniowie klas III z całej Polski reprezentujący poszczególne województwa.
Województwo podkarpackie reprezentowali uczniowie naszej szkoły: Bogusław Kozubal i Kamil Baran z kl. III w. Podczas trzech dni zmagań turniejowych uczestnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną rozwiązując test obejmujący 30 pytań z przedmiotów zawodowych oraz zaprezentować swoje umiejętności praktyczne wykonując chleb okazjonalny zgodnie z tematem, wyroby z ciasta pszennego i wyborowego oraz kształtując na czas rogaliki.
Jeden z naszych uczniów: Bogusław Kozubal zajął w klasyfikacji ogólnej VI miejsce

Obu chłopcom serdecznie gratulujemy !!!

Do konkursu uczniów przygotowała p. Elżbieta Jaracz oraz p. Janusz Frydrych – właściciel piekarni w Głowience, w której Bogusław Kozubal odbywa praktykę.