Rok Szkolny 2012/2013

Rok Szkolny 2012/2013

Sprawozdanie z III Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego w Rzeszowie

Dnia 12 kwietnia 2013r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie odbył się III Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski, na który zostały zaproszone szkoły z naszego regionu. Tematem konkursu była ,,Fryzura inspirowana własną fantazją”.

W szranki konkursowe stanęło 21 uczniów z 11 szkół regionu podkarpackiego. Zadaniem uczestników było wykonać fantazyjną fryzurę na głowie modelki. Z naszej szkoły uczestniczyły wraz z opiekunem p. Celiną Lulą uczennice z klasy IV TFb: Katarzyna Petryk i Katarzyna Chłap wraz z modelkami. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań, prezentacja umiejętności oraz rozwijanie kreatywności zawodowej wśród młodzieży kształcącej się w zawodzie fryzjer.

Uczestnicy konkursu w czasie 120 minut musieli wykonać fryzurę zgodną  z tematem konkursu. Uczennica naszej szkoły Katarzyna Petryk otrzymała wyróżnienie, a Katarzyna Chłap otrzymała dyplom za uczestnictwo w konkursie. Nagrodzonym gratulujemy.