Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Szusomania w Iwoniczu - Zdroju

W dniach 29-30 stycznia 2013 roku uczniowie klas I K/W: Mateusz Kucharski, Daniel Ceroń, Mateusz Wiernasz, Wojciech Zając, Piotr Topolski oraz I F: Aleksandra Niziołek, Kamila Litarowicz, Anna Kozak i Anna Górska wzięli udział w zimowej imprezie SZUSOMANIA w Iwoniczu – Zdroju, organizowanej przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP oraz Hufiec Pracy 9-10 w Krośnie. W pierwszym dniu imprezy uczestnicy pod okiem profesjonalnych instruktorów narciarskich pana Marka Pawłowicza i Wojciecha Sołtysika mieli okazję na trening i szlifowanie własnych umiejętności narciarskich. Drugiego dnia odbyły się zawody w slalomie narciarskim. Młodzież miała do wykonania dwa punktowane zjazdy w technice slalomu alpejskiego i rywalizowała w kategorii chłopców i dziewcząt. W kategorii dziewcząt uczennice klasy I F zajęły czołowe miejsca: Anna Górska z czasem przejazdu 56 sekund, drugie miejsce wywalczyła Anna Kozak z czasem 1 minuta 14 sekund, a na trzecim miejscu dojechała Aleksandra Niziołek: 1 minuta 34 sekundy.

Dyplomy oraz nagrody wręczył zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP Adam Dymiński.

Impreza przebiegała w pogodnej atmosferze pełnej sportowej rywalizacji.