Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Najpiękniejszy stół Bożonarodzeniowy

W dniu 14.12.2012r przez klasę IV TG zostały wykonane cztery pokazowe stoły Bożonarodzeniowe. Kolorystyka stołów była w tonacji: bordowo-białej, biało-czerwonej z elementami złota, zielono-bordowej, biało-niebieskiej. Do dekoracji wykorzystane zostały: bielizna stołowa, sztućce, zastawa stołowa, szkło, światełka, świeczniki, bańki, ozdoby choinkowe. Wszystkie cztery stoły brały udział w konkursie pt. "Najpiękniejszy stół Bożonarodzeniowy". Stoły te zostały bardzo starannie wykonane, jednak największą uwagę zwrócił na siebie stół z numerem czwartym, który to zwyciężył w konkursie. Opiekunami młodzieży podczas konkursu były Pani A.Kus i Pani E.Matusz.