Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Wojewódzka Spartakiada Lekkoatletyczna

W dniu 02.10.2012r na obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie odbyła się Wojewódzka Spartakiada Lekkoatletyczna Młodzieży OHP. Organizatorem imprezy była Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP. W zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Natalia Lenart z klasy III W, Monika Boczar z klasy II W oraz Adrian Mach i Paweł Pęcak z klasy III W.

Nasze uczennice osiągnęły spektakularne sukcesy w kilku konkurencjach. Monika Boczar zajęła I miejsce w biegu na 400 metrów, III miejsce w skoku w dal oraz II miejsce w rzucie piłeczką palantową. Natalia Lenart zajęła I miejsce w skoku w dal, II miejsce w biegu na 400 metrów, II miejsce w pchnięciu kulą.

Gratulujemy!