Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Zawody w Nordic Walking

W dniu 17 września w Iwoniczu Zdroju odbyły się zawody Pucharu Polski w Nordic Walking. Uczestnicy rywalizowali na 3 dystansach: 20 km, 10 km i 5 km. W marszu na 5 km wzięli udział uczniowie naszej szkoły, osiągając spektakularne sukcesy. Wśród zwycięzców znaleźli się:

• Natalia Lenart z klasy II W, która zajęła I miejsce w kategorii wiekowej dziewcząt 14-17 lat i III miejsce w kategorii ogólnej kobiet,
  • Monika Boczar z klasy I W - II miejsce w kategorii wiekowej dziewcząt 14-17 lat oraz IV miejsce w kategorii ogólnej kobiet,
  • Paulina Przybyła z klasy I W - IV miejsce w kategorii wiekowej dziewcząt 14-17 lat,
  • Dariusz Preisner z klasy I W - II miejsce w kategorii wiekowej chłopców 14-17 lat oraz III miejsce w kategorii ogólnej mężczyzn,
  • Mariusz Karpiński z klasy I W - IV miejsce w kategorii wiekowej chłopców 14-17 lat oraz V miejsce w kategorii ogólnej i mężczyzn.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zawodnicy przygotowywali się do udziału w marszu pod opieką wychowawców Środowiskowego Hufca Pracy w Krośnie: Magdaleny Czelnej i Moniki Górskiej.