Konkurs Językowy

Szanowni Państwo,
Zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu językowego na kartkę z pamiętnika.

Konkurs obejmuje trzy języki: angielski (Day by Day), niemiecki (Tag für Tag) oraz hiszpański (Día a Día) i jest rozgrywany w kategorii gimnazjum i liceum (kategoria ta obejmuje wszystkie szkoły ponadgimnazjalne). Prace konkursowe można przesyłać do 31 marca. Szkoły mogą rejestrować się do 31.01.2014.

Za uczestnictwo w konkursie nie są pobierane żadne opłaty, natomiast nagrodami są atrakcyjne wyjazdy na intensywne kursy językowe za granicę do Anglii, na Maltę, do Niemiec oraz Hiszpanii.

Szczegółowe informacje, prace z poprzednich lat i regulamin konkursu można znaleźć na stronach konkursowych:

Day by Day Tag für Tag Día a Día

W załączniku przesyłamy plakat konkursowy oraz formularz zgłoszenia szkoły do konkursu. Będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o konkursie nauczycielom języków obcych oraz wszystkim zainteresowanym uczniom.

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem,
Zespół SJO GLOSSA