Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

akcja misyjna IV 202417 kwietnia 2024 r. młodzież z klas 5 TA/TF i 5 TŻ wraz z Grupą Rafiki zorganizowała dla całej społeczności szkolnej „Słodki dzień” – uczniowie upiekli przepyszne ciasta, które można było spożyć smakując dobrą kawę.

To kontynuacja akcji, z ubiegłego roku szkolnego, związana z realizacją Projektu Misyjnego, który ma na celu zebranie funduszy, na dożywiane dzieci w szkole Abong – Mbang w Kamerunie. Przypominamy, że akcja prowadzona jest we współpracy z Centrum Misyjnym Sióstr Klawerianek w Poznaniu. W dniu dzisiejszym zebraliśmy kwotę 380 zł.

Dziękujemy Uczniom z klas 5 TA/TF i 5 TŻ za inicjatywę i przygotowanie słodkiej imprezy. Była to niestety ostatnia akcja z Ich udziałem ponieważ za kilka dni kończą edukację w naszej szkole. Życzymy Im powodzenia na maturze oraz wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu.

SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJĘMY ZA UDZIAŁ W AKCJI MISYJNEJ!!!

Razem możemy więcej!!!

Opracował opiekun Grupy Rafiki:
Wojciech Bazan