Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

turniej halowy 201719 czerwca 2017 r. odbył się w naszej szkole I Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP Nr 2 w Krośnie. Zawody zostały rozegrane z okazji otwarcia nowej sali gimnastycznej.

W turnieju, zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego wzięły udział 4 zespoły: ZSP Nr 4, ZSP Nr 1, II LO Krosno i gospodarz ZSP Nr 2. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

WYNIKI:
1. ZSP Nr 4 - ZSP Nr 1 2 : 0
2. II LO - ZSP Nr 2 2 : 1 (bramka – Monika Piróg)
3. II LO - ZSP Nr 4 0 : 0
4. ZSP Nr 1 - ZSP Nr 2 3 : 1 (bramka – Monika Piróg)
5. II LO - ZSP Nr 1 2 : 0
6. ZSP Nr 4 - ZSP Nr 2 3 : 0

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ TURNIEJU:
1. ZSP Nr 4 Krosno
2. II LO Krosno
3. ZSP Nr 1 Krosno
4. ZSP Nr 2 Krosno

Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne:
- najskuteczniejsza zawodniczka „król strzelców” – Gabriela Habrat (II LO) – 3 bramki;
- najlepsza zawodniczka (MVP) – Katarzyna Kuliga (ZSP Nr 1);
- najlepsza bramkarka – Adrianna Mateja (ZSP Nr 2);

Na zakończenie Pani dyrektor Ewa Starowiejska wręczyła puchary i dyplomy dla drużyn oraz pamiątkowe statuetki za osiągnięcia indywidualne.

Reprezentacja ZSP Nr 2: Adrianna Mateja (II TF), Monika Piróg (II TF), Dominika Marszał (I C/F), Kamila Barnaś (III TF), Angelika Noga (III TF), Magdalena Kurowska (I TF), Klaudia Rybczyk (I TF), Klaudia Wawrzkowicz (I K/W), Klaudia Młocek (I K/W).