Projekt „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju”

Przekazujemy Wam wspaniałą informację, iż będziemy uczestniczyć w Projekcie pn.: „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju”, który będzie realizowany przez Urząd Miasta Krosna oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, a współfinansowany jest z Funduszy Europejskich.

fe projekt

Projekt ten obejmuje udział uczniów w:
a) bezpłatnych kursach zawodowych (barmański, kelnerski, baristyczny, zdobnictwa cukierniczego, obsługi kas fiskalnych, wizażu i stylizacji paznokci, przedłużania i zagęszczania włosów),
b) płatnych stażach i praktykach zawodowych w okresie wakacji,

Dodatkowo projekt obejmuje doposażone klasopracowni szkolnych oraz podniesienie kwalifikacji przez nauczycieli w zakresie kształcenia zawodowego.

Termin realizacji projektu XI 2016 r. do X 2019 r.

Rekrutacja rozpocznie się w styczniu i będzie przebiegała zgodnie z Regulaminem Rekrutacji.