Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Artykuły

„Świąteczny czas…”

wigilia 201616 grudnia 2016 r. w stołówce Krośnieńskich Hut Szkła w Krośnie odbyło się „Spotkanie Wigilijne” nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi naszej szkoły, na które zostali zaproszeni również przedstawiciele władz Miasta Krosna, sponsorzy, przedstawiciele Rady Rodziców, a także emerytowani nauczyciele.


Wśród przybyłych Gości byli m.in.: Zastępca Prezydenta Miasta Krosna P. Bronisław Baran, Przewodniczący Rady Miasta P. Zbigniew Kubit, a także Dyrektor Oratorium „Twój Dom” ks. Józef Gibała, Dyrektor Handlowy Sieci Sklepów „S” P. Wiesław Mezglewski, Kierownik Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie p. Marta Matelowska oraz Proboszcz Franciszkanów O. Krzysztof Janas.
Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia Dyrektor naszej szkoły P. Ewy Starowiejskiej, która powitała wszystkich przybyłych i zaprosiła do wspólnej modlitwy, którą poprowadził O. Krzysztof Janas. Po niej z programem świątecznym wystąpił zespół Admiratio, którego opiekunem jest P. Wojciech Bazan. Następnie głos zabrali Zastępca Prezydenta Miasta Krosna P. Bronisław Baran oraz Przewodniczący Rady Miasta P. Zbigniew Kubit, którzy w swoich wystąpieniach m.in. złożyli obecnym serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 Roku.
Po wystąpieniach Gości, głos ponownie zabrała Pani Dyrektor, która dołączając się do życzeń zaprosiła wszystkich do Wieczerzy Wigilijnej. Spotkanie upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze.

Opracował: Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 299 gości oraz 0 użytkowników.