OFERTA NA ROK 2018/2019!

Artykuły

Prelekcja dla nauczycieli Erasmus+ 2016 projekt nr 2

W trakcie posiedzenia Rady Pedagogicznej odbyła się prelekcja dla nauczycieli poświęcona projektowi "Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne", który realizowany jest w ramach Erasmus+ (programu Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020). Program skierowany jest do uczniów zasadniczej szkoły zawodowej i technikum oraz do nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Projekt realizowany jest od 1 sierpnia 2016 r. do 31 stycznia 2018 r.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin