OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Artykuły

Prelekcja dla nauczycieli Erasmus+ 2016 projekt nr 2

W trakcie posiedzenia Rady Pedagogicznej odbyła się prelekcja dla nauczycieli poświęcona projektowi "Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne", który realizowany jest w ramach Erasmus+ (programu Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020). Program skierowany jest do uczniów zasadniczej szkoły zawodowej i technikum oraz do nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Projekt realizowany jest od 1 sierpnia 2016 r. do 31 stycznia 2018 r.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.