Fundusze Europejskie - zapytania ofertowe

W związku z realizacją przez szkołę projektu pt. "Międzynarodowa edukacja językowa i cyfrowa nauczycieli kluczem do profesjonalizmu zawodowego", o numerze POWERSE-2016-1-PL01-KA101-024307 realizowanego w ramach projektu Mobilność kadry edukacji szkolnej Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego zapraszamy do składania ofert.

FE Wiedza Edukacja Rozwoj

ZSP2.261.11.1.2016

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT O WARTOŚCI SZACUNKOWEJ PONIŻEJ 30 000 € na pełnienie funkcji koordynatora zarządzającego projektem pn. "Międzynarodowa edukacja językowa i cyfrowa nauczycieli kluczem do profesjonalizmu zawodowego".

Oferta na stanowisko koordynatora 2016

ZSP2.261.11.2.2016

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT O WARTOŚCI SZACUNKOWEJ PONIŻEJ 30 000 € na usługę z zakresu zakupu biletów lotniczych do Portugalii w celu realizacji projektu "Międzynarodowa edukacja językowa i cyfrowa nauczycieli kluczem do profesjonalizmu zawodowego".

Oferta na zakup biletów