Wycieczka w Pieniny

Zdjecia Pieniny 2016Młodzież działająca w Misyjnej Grupie RAFIKI oraz Zespole Admiratio, w dniach 16 i 17 czerwca odbyła wycieczkę do Krościenka nad Dunajcem.

Był to wyjazd w ramach Projektu Misyjnego realizowanego przez młodzież w ciągu tego roku szkolnego, na rzecz dzieci Afryki, we współpracy z Siostrami Klaweriankami. W programie wycieczki było m. in. : wejście na Trzy Korony, zwiedzanie ruin Zamku Pieniny, Groty św. Kingi, Szczawnicy, Wąwozu Homole czy wejście na Palenicę. Była to wspaniała wyprawa, dzięki której młodzież mogła podziwiać piękno naszych gór, aktywnie wypocząć oraz pogłębić dobre relacje w grupie rówieśniczej.

Opracował: mgr Wojciech Bazan