Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/15_lat_współpracy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

15 lat współpracy...

10 stycznia 2015 r. w Restauracji ELVIT odbyło się „Spotkanie Noworoczne” Zarządu i pracowników Sieci Sklepów „S” w Krośnie.

Spotkanie to było również okazją do podsumowania 15- letniej współpracy pomiędzy Firmą WOMAR FOOD a naszą szkołą. Z tej okazji Dyrektor ZSP 2 Pani Ewa Starowiejska wystosowała pismo, w imieniu własnym i całej społeczności szkolnej, na ręce P. Wojciecha Guzika i P. Marka Winiarskiego – Członków Zarządu WOMAR FOOD w Krośnie, z podziękowaniem za wspieranie szkoły na wielu płaszczyznach jej działalności, z nadzieją na dalszą i owocną współpracę w przyszłości. Pismo to zostało odczytane przez P. Wojciecha Bazana, który reprezentował szkołę na tym spotkaniu, a zespół Admiratio, którego jest opiekunem uświetnił je prezentując program świąteczno – noworoczny.

Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Barbara Szczurek, Justyna Marosz, Angelika Noga, gościnnie Justyna Chudy i Barbara Giermańska.

Opracował: Wojciech Bazan

{gallery}AKTUALNOSCI/15_lat_współpracy{/gallery}