Dobre kierunki na przyszłość, czyli nasi uczniowie z wizytą w PWSZ w Krośnie

pwsz dobre kierunki 2016W ostatnich dniach uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wykładach organizowanych przez PWSZ w Krośnie. Zajęcia odbywały się w ramach projektu: Dobre kierunki na przyszłość - otwarte wykłady dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

3 marca br. uczniowie klas I TF i III TF wraz z opiekunami p. Małgorzatą Ciereszyńską oraz p. Ewą Długosz – Radoń uczestniczyli w wykładzie na temat: „ Czy kosmetyk tylko upiększa? Kosmetyki a dermokosmetyki. Młodzież została zapoznana z ogólną charakterystyką kosmetyków i dermokosmetyków, a następnie uczestniczyła w zajęciach warsztatowych w pracowni chemicznej. Uczniowie mogli samodzielnie wykonać krem na bazie lanoliny oraz błyszczyk do ust z wykorzystaniem masła mango.