Spotkanie wigilijne dla pracowników krośnieńskiego szpitala

wigilia szpital 2015Dnia 14 grudnia uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielkami zawodu przygotowywali spotkanie wigilijne dla pracowników krośnieńskiego szpitala.

Zajęcia z przedmiotu pracownia gastronomiczna dla grupy uczniów z klasy I TŻ odbywały się w nietypowych warunkach, mianowicie w kuchni krośnieńskiego szpitala. Ich zadaniem było przygotowanie tradycyjnych, wigilijnych potraw. Zaś grupa uczniów klasy III TŻ zajęła się przygotowaniem stołów bankietowych oraz obsługą gości. Pracownicy szpitala i zaproszeni goście, razem 150 osób z przyjemnością degustowali potrawy. Profesjonalna obsługa imprezy została doceniona przez dyrektora szpitala, który zaprosił nauczycieli i młodzież do stałej współpracy. Dzięki zaangażowaniu w tego typu działania, młodzież ma okazję zdobyć dodatkowe umiejętności i doświadczenie zawodowe, co ułatwi jej odnalezienie się w rzeczywistych warunkach, w pracy zawodowej po ukończeniu szkoły.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczeniom, którzy pomogli w organizacji wigilii.

Za organizację odpowiedzialne były: p A. Gonet , H. Szpiłyk i A. Kustroń.