Pożegnanie klas maturalnych

25 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów klas maturalnych. W bieżącym roku szkolnym mury naszej szkoły opuścili uczniowie następujących klas:

IV TF - wychowawca P. Małgorzata Mercik,

IV TK/F – wychowawca P. Małgorzata Płatek,

IV TG -  wychowawca P. Elżbieta Jaracz.

Pożegnanie absolwentów odbyło się w obecności Dyrekcji szkoły, Grona pedagogicznego, rodziców oraz uczniów. Najlepsi uczniowie odebrali z rąk Pani Dyrektor mgr Ewy Starowiejskiej oraz wychowawców klas wyróżnienia i pamiątkowe książki za swoje osiągnięcia.

Kolejnym punktem uroczystości  była część artystyczna, którą dla absolwentów przygotowali młodsi koledzy i koleżanki z klas III technikum pod kierunkiem P. Małgorzaty Ciereszyńskiej i P. Alicji Kus.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy  sukcesów na egzaminach maturalnych, potwierdzających kwalifikacje zawodowe oraz powodzenia w dorosłym życiu!