Koncert dla Mai Pawłowskiej

dyskoteka 2022W dniu 27 kwietnia 2022 r mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Marcina Rąpałę-ROMPEYA, który podjął wyzwanie Samorządu Uczniowskiego i zagrał cudowny koncert dla 5-letniej MAI PAWŁOWSKIEJ w trakcie dyskoteki szkolnej.

Przed dziewczynką jeszcze wiele do przejścia. Do jej rozwoju potrzebna jest odpowiednia opieka medyczna oraz kosztowna rehabilitacja. Zebraliśmy 341,14 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i Rompeyowi.
Dziękujemy panu Rafałowi Hejnarowi za pomoc w organizacji koncertu a także DJ. Oliwce Wilusz za oprawę muzyczną dyskoteki. Podziękowania za przepyszne smakołyki, które powstawały w kuchni pod okiem pań z gastronomii: p. Agaty Paradysz, p. H. Szpiłyk oraz p. Elżbiety Matusz.

Opracowała: Iwona Milczek-Hejnar