Krosno zakwita nadzieją, Krosno zakwita miłością, Krosno budzi się do życia…

pola nadziei 2022Już po raz trzynasty, po dwuletniej przerwie, w Krośnie zakwitły „Pola nadziei”. Kontynuujmy to dzieło w piękny wiosenny czas, czas budzącego się życia z nową nadzieją.

Kwitnące wiosną żonkilowe Pola Nadziei, przypominają o akcji hospicyjnej na rzecz ludzi cierpiących, oczekujących pomocy.
W Niedzielę Palmową w Krośnie i okolicznych miejscowościach została przeprowadzona zbiórka pieniędzy w ramach XIII edycji Krośnieńskich Pól Nadziei. Każdy ofiarodawca otrzymał w zamian za okazane serce kwiat żonkila.
Tradycyjnie nasi wolontariusze czynnie włączyli się do tej akcji. Żonkile z krepiny wykonały: Alicja Turoń, Aleksandra Żychowska, Amelia Kozieł, Amelia Kubacka, Paulina Lenik, Angelika Malig, Emilia Zygmunt, Gabriela Zima, a kwestowały: Aniela Wnęk, Zuzanna Korfanty, Karolina Fiedeń, Kinga Zajdel, Kamila Zajdel, Klaudia Zubel, Zuzanna Węgrzyn, pani Dorota Wais – wychowawczyni OHP oraz pani Grażyna Litwin.

Wszystkim darczyńcom  –   Dziękujemy!

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza: Grażyna Litwin