Akcja społeczna 3mam sztamę z Aniołami

samorzad akcja 2022Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami w dniu 1 kwietnia 2022 r. podjął współpracę z Fundacją Dotyk Anioła, której celem jest pomoc świadczona osobom obłożnie chorym, niezdolnym do samodzielnej egzystencji.

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się z wielkim zaangażowaniem do Akcji społecznej 3mam sztamę z Aniołami. Z pewnością nie jest to ostatnia taka inicjatywa.
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wsparli tę wspaniałą akcję.
Uczniowie, którzy zaangażowali się w akcję: Zuzanna Rogalska, Miłosz Zapora, Angelika Malig, Wiktoria Łącka, Julia Sieniawska, Magdalena Raś, Weronika Witalec, Katarzyna Beldzik oraz nauczyciele: Pani Agata Betlej, Pani Agata Paradysz i Pani Iwona Milczek-Hejnar.