Szkolna dyskoteka

dyskoteka andrzejki 2021ANDRZEJEK TO CZAS
NIECH MAGIA I WRÓŻBA
KRÓLUJĄ WŚRÓD NAS…

W dniu 25 listopada 2021 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w szkolnej dyskotece.

W licznym gronie bawiliśmy się na parkiecie, a niektórzy wykazali się zdolnościami tanecznymi i wzięli udział w konkursie ,,Najlepszy taniec”.

Zwycięstwo wytańczyli sobie:
Magdalena Śnieżek i Jakub Żurawicz
Patryk Kukulski i Wiktoria Lorenc
Patrycja Sekunda i Emilia Czyż

Wieczór dostarczył nam wielu przeżyć i emocji- rywalizowaliśmy w konkursach, śpiewaliśmy i tańczyliśmy, a także poznawaliśmy przyszłość za pomocą wróżb.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom dyskoteki za kulturalną i świetną zabawę oraz Samorządowi Uczniowskiemu wraz z opiekunami za przygotowanie imprezy i poczęstunek. Wszystkim nauczycielom pełniącym dyżur w trakcie zabawy należą się również słowa podziękowania.

Nagrody w postaci płyt i autografów ufundował ROMPEY- MARCIN RĄPAŁA, któremu serdecznie także dziękujemy i informujemy, że będzie on gościem specjalnym następnej imprezy szkolnej. To fakt, że młodzież bawiła się świetnie w rytm jego przebojów, zatem będzie szansa poznać go osobiście.