Wycieczka do Arłamowa

arlamow 2021W dniu 24 września 2021 r. uczniowie klas gastronomicznych udali się na wycieczkę przedmiotową do Arłamowa. Przepięknie położony Hotel Arłamów**** jest enklawą wypoczynku, stworzoną po to, aby zapewnić rodzinom z dziećmi niezapomniany i komfortowy pobyt w hotelu ze SPA i centrum sportowym.

Zorganizowana wycieczka grupowa umożliwiła uczestnikom obejrzenie restauracji, sal konferencyjnych, atrakcji sportowych, SPA a także zaplecza gastronomicznego – miejsca, które cieszyło się największym zainteresowaniem uczniów. Poznanie tego wspaniałego, luksusowego obiektu od kuchni niewątpliwie będzie motywować uczniów do dalszej, wytężonej nauki, bo w takich warunkach będą mogli odbyć w przyszłości praktyki zawodowe a także pracować po zakończeniu nauki w szkole. Organizatorem wycieczki była pani H. Szpiłyk.
W przepięknej scenerii wokół hotelu odbył się także Bieg Erasmusa zorganizowany przez Narodową Agencję programu Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności.
W biegu udział wzięli pani Anna Kustroń, uczniowie: Paula Krzywda, Julia Zych oraz Kamil Konopka.