II Bieg Niepodległości im. ks. płk. Józefa Panasia

bieg odrzykon 201917 listopada 2019 r. w Odrzykoniu odbyły się II Bieg Niepodległości i Marsz NW im. ks. płk. Józefa Panasia. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali na dystansie 5 km.

Zawody miały patriotyczną oprawę. Przeważały biało-czerwone barwy, a organizatorzy (Stowarzyszenie Odrzykoniaków) przypomnieli postać patrona biegu ks. płk. Józefa Panasia, kapelana Legionów Polskich. Wszyscy startujący, na trasie otrzymali wiele braw, a na mecie okolicznościowe medale.

bieg odrzykon01

Na zawodach nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli naszej Szkoły. W marszu Nordic Walking wystartowała Kamila Goresz (I W g) i p. Krzysztof Gierlasiński, a w biegu p. Artur Panaś.

bieg odrzykon02