Grupa RAFIKI na spotkaniu u Sióstr Klawerianek

spotkanie klawerianki 2018W dniu 5 marca 2018 r., w domu zakonnym Sióstr Klawerianek w Krośnie, odbyło się spotkanie młodzieży należącej do Szkolnego Wolontariatu Misyjnego – Grupa RAFIKI wraz z opiekunem p. Wojciechem Bazanem z s. Agatą Przełożoną i s. Krystyną Asystentką ds. Misji.

Celem spotkania było omówienie dotychczasowych działań misyjnych Grupy RAFIKI oraz spraw związanych z organizacją tegorocznej „Majówki Misyjnej” pod hasłem: „Marzenia afrykańskich dzieci”. W czasie zebrania siostry m.in. przedstawiły program imprezy oraz zadania do zrealizowania przez Grupę RAFIKI. Spotkanie zakończyło się przyjęciem przez wszystkich uczestników wspólnych działań i ustaleń, co do przygotowania imprezy misyjnej.

Opracował Opiekun Grupy RAFIKI:
Wojciech Bazan