„Wenecka noc, wenecki bal” - konkurs fryzjerski

tarnobrzeg 201724.02.2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod hasłem „Wenecka noc, wenecki bal”.

Fryzury były wykonywane na modelkach wcześniej odpowiednio przygotowanych: makijaż, strój i dodatki zgodne z tematyką konkursu. Na konkursie punktowana była spójność fryzury z makijażem, kreacją i dodatkami.
W konkursie uczestniczyło 21 reprezentantów z 8 szkół z województwa podkarpackiego m.in.: Kolbuszowa, Rzeszów, Sędziszów Małopolski, Trzciana, Jeżowe, Tarnobrzeg i Krosno. Naszą szkołę reprezentowały: Angelika Hocyk z klasy III TF i Zofia Bieda z klasy IV TF, w roli modelek wystąpiły Karolina Wasłowicz z klasy I F oraz Wioletta Stanisz z klasy I TF. Uczennice wykazały się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Angelika Hocyk zajęła III miejsce w konkursie.