„Magiczny wieczór pełen wróżb i przepowiedni”

andrzejki 2016W środę 30 listopada 2016 r. w andrzejkowej i katarzynkowej atmosferze upłynął zorganizowany w naszej szkole „Magiczny wieczór pełen wróżb i przepowiedni”, na który zostali zaproszeni emerytowani pracownicy naszej szkoły.

Na tę okazję sala nr 24 zamieniła się w jaskinię czarownic, w której każdy mógł poznać, co go czeka w przyszłości. Goście zostali zaproszeni także do obejrzenia kabaretowego programu słowno - muzycznego. Następnie seniorów zaproszono na ciepły poczęstunek składający się z oryginalnej w smaku zupy, ciast oraz kawy parzonej na wiele sposobów. Czas upłynął wszystkim w miłej atmosferze.
Spotkanie zorganizowały: p. H. Szpiłyk, p. A. Gonet, p. M. Płatek wraz z uczniami.