III Gala Medyczna za nami

III gala medyczna 2016W dniu 4 listopada 2016 r. w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbyła się III Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia.

Jest to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników służby zdrowia, a szczególnie dla tych, którzy w tym dniu odbierają nagrody za wyjątkowe poświęcenie się pracy w swoim zawodzie. Nasza szkoła już po raz drugi została poproszona przez Dyrekcję szpitala wojewódzkiego w Krośnie o przygotowanie oprawy gastronomicznej oraz obsługę w czasie uroczystości. Dla uczniów klas gastronomicznych uczestnictwo w przygotowaniach tak dużej imprezy stanowi szczególna okazję do zdobywania cennego doświadczenia zawodowego. Uczniowie klas: IV TŻ, IIIC/K, III TŻ z pomocą p. Agnieszki Gonet i p. Anny Kustroń wykonywali ogromne ilości zakąsek i dań bankietowych, którymi w czasie gali sprawnie i fachowo ich koleżanki częstowały gości. W obsługę gali włączyli się pozostali nauczyciele przedmiotów gastronomicznych i uczennice klas: II T Ż i I TŻ, które po raz pierwszy miały okazję do obsługi tak dużej liczby gości . Wszystkim zaangażowanym w organizację obsługi gastronomicznej gali osobom należą się słowa uznania i podziękowania. Wyrazem uznania dla pracy nauczycieli i uczniów naszej szkoły jest prośba pana Dyrektora szpitala o deklarację udziału w organizacji gali medycznej w następnym roku.