XVIII Krośnieński Bieg Konstytucji

bieg konstytucji 20163 maja w Krośnie odbył się XVIII Krośnieński Bieg Konstytucji i marsz Nordic Walking.

Bieg na dystansie 7 km rozpoczął się o godz. 10.30, a o godzinie 10.35 marsz Nordic Walking. Wszyscy uczestnicy wyruszyli z Placu Konstytucji 3 Maja, a meta zlokalizowana była na stadionie MOSiR Krosno przy ul. Bursaki.

Na starcie nie zabrakło też nauczycieli i uczniów naszej szkoły. W konkurencji biegowej reprezentowali nas p. Artur Panaś oraz p. Hubert Wilk, natomiast w marszu uczniowie Wiktoria Tocka (kl. I F/W), Patrycja Kobak (kl. III C) oraz p. Krzysztof Gierlasiński.
W ten sposób mogliśmy na sportowo uczcić wydarzenie w historii ojczyzny, a tym samym wziąć udział w imprezie będącej częścią oficjalnych obchodów Święta Konstytucji w naszym mieście.

Bieg 3 Maja 2016