Występy
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

dzien otwarty patronat2019

Występy

Spotkanie Wigilijne

W dniu 19 grudnia 2013 r. w stołówce Krośnieńskich Hut Szkła w Krośnie odbyło się „Spotkanie Wigilijne” nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi naszej szkoły, na które zostali zaproszeni również przedstawiciele władz Miasta Krosna, sponsorzy, przedstawiciele Rady Rodziców, a także emerytowani nauczyciele.

 

Wśród przybyłych Gości byli: Prezydent Miasta Krosna P. Piotr Przytocki, Zastępca Prezydenta Miasta Krosna P. Bronisław Baran, a także Dyrektor Handlowy Sieci Sklepów „S” P. Wiesław Mezglewski.

Spotkanie rozpoczęło się występem naszego Zespołu Admiratio prowadzonego przez p. Wojciecha Bazana, który przedstawił program słowno – muzyczny: „I była w dziejach świata taka noc jedyna…”.

Po programie artystycznym głos zabrała Dyrektor Szkoły P. Ewa Starowiejska, która powitała wszystkich przybyłych na „Wigilijne spotkanie” i zaprosiła do wspólnej modlitwy, którą poprowadził nauczyciel religii P. Wojciech Bazan. Następnie głos zabrał Prezydent Miasta Krosna P. Piotr Przytocki, który złożył obecnym serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Po wystąpieniu Pana Prezydenta, wszyscy dzieląc się opłatkiem składali sobie życzenia, a następnie przystąpili do Wieczerzy Wigilijnej. Niniejsze Spotkanie upłynęło wszystkim w miłej i świątecznej atmosferze.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 197 gości oraz 0 użytkowników.