Występy
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Występy

Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

admiratio apel 2015W dniu 22 grudnia 2015 r. dla całej społeczności naszej szkoły odbył się Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Młodzież należąca do Zespołu Admiratio pod kierunkiem p. Wojciecha Bazana przygotowała program świąteczny: „Tradycje i zwyczaje Bożonarodzeniowe w Polsce i na Ukrainie".

Była to dobra okazja wprowadzenia wszystkich w świąteczną atmosferę, tym bardziej, że w tym dniu w naszej szkole odbywały się również „Wigilie klasowe".
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Zespół Admiratio składa całej społeczności szkolnej najlepsze życzenia w języku polskim i ukraińskim:

„Niech nie powtarza się chłód Betlejem, a tylko jego miłość".
W tę nadchodzącą świętą noc Miłości, noc Przebaczenia, noc kiedy „Bóg się rodzi, moc truchleje" życzymy Wszystkim błogosławieństwa Bożej Dzieciny na każdy dzień Nowego Roku. Niech narodzone Dziecię ześle Wam łaskę zdrowia, nadziei i wewnętrznego spokoju, a święta niech będą prawdziwym, chrześcijańskim przeżyciem i spełnieniem nieustannego dążenia człowieka do szczęścia.

Сердечно вітаємо Вас з Різдвом Христовим! Чудо народження Сина Божого Ісуса Христа єднає нас у радості, утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя. Зичимо Вам родинного затишку, миру, любові й радості. Нехай Божа ласка буде завжди з Вами! Веселих різдвяних свят! З повагою та теплими побажаннями всі учасники гурту Admiratio

Opracował: Wojciech Bazan
wraz z zespołem

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 203 gości oraz 0 użytkowników.