Występy
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Występy

Występ Zespołu Admiratio

admiratio khs 2015W poniedziałek 21 grudnia 2015 r. w stołówce Krośnieńskich Hut Szkła w Krośnie, na zaproszenie Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Krośnie, zespół Admiratio uświetnił „Spotkanie Wigilijne" dla przedstawicieli wymienionej instytucji, prezentując program pt. „ W ten świąteczny czas...".


Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Justyna Marosz, Angelika Noga, Halina Bereza, Julia Bereza, Karolina Dytko, Aleksandra Gancarz, Beata Turczyńska, Mateusz Malina oraz opiekun zespołu Wojciech Bazan.
Świąteczny program bardzo się wszystkim podobał, a zgromadzona licznie publiczność nagrodziła nasz zespół gromkimi brawami. Dla zespołu, który od września br. występuje w nowym składzie, było to nowe – ciekawe doświadczenie, które z pewnością zapadnie na długo w pamięci. Ponadto zespół Admiratio po raz kolejny mógł promować naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz zaprezentować się szerszej publiczności.

Opracował: Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 248 gości oraz 0 użytkowników.