Występy
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

dzien otwarty patronat2019

Występy

15 lat współpracy...

10 stycznia 2015 r. w Restauracji ELVIT odbyło się „Spotkanie Noworoczne” Zarządu i pracowników Sieci Sklepów „S” w Krośnie.

Spotkanie to było również okazją do podsumowania 15- letniej współpracy pomiędzy Firmą WOMAR FOOD a naszą szkołą. Z tej okazji Dyrektor ZSP 2 Pani Ewa Starowiejska wystosowała pismo, w imieniu własnym i całej społeczności szkolnej, na ręce P. Wojciecha Guzika i P. Marka Winiarskiego – Członków Zarządu WOMAR FOOD w Krośnie, z podziękowaniem za wspieranie szkoły na wielu płaszczyznach jej działalności, z nadzieją na dalszą i owocną współpracę w przyszłości. Pismo to zostało odczytane przez P. Wojciecha Bazana, który reprezentował szkołę na tym spotkaniu, a zespół Admiratio, którego jest opiekunem uświetnił je prezentując program świąteczno – noworoczny.

Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Barbara Szczurek, Justyna Marosz, Angelika Noga, gościnnie Justyna Chudy i Barbara Giermańska.

Opracował: Wojciech Bazan


BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 208 gości oraz 0 użytkowników.