Występy
OFERTA NA ROK 2018/2019!
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Występy

Spotkanie Wigilijne

W dniu 17 grudnia 2014 r .w stołówce Krośnieńskich Hut Szkła w Krośnie odbyło się "Spotkanie Wigilijne" nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi naszej szkoły, na które zostali zaproszeni również przedstawiciele władz Miasta Krosna,  sponsorzy, przedstawiciele Rady Rodziców, a także emerytowani nauczyciele.

Wśród przybyłych Gości byli m.in.: Prezydent Miasta Krosna P. Piotr Przytocki, P. Stanisław Słyś, Dyrektor Handlowy Sieci Sklepów "S" P. Wiesław Mezglewski. Spotkanie rozpoczęło się świąteczną piosenką wykonaną przez solistkę Zespołu Admiratio, po której Dyrektor Szkoły P. Ewa Starowiejska powitała wszystkich przybyłych. Następnie głos zabrał Prezydent Miasta Krosna P. Piotr Przytocki, który złożył obecnym serdeczne życzeńia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2015 Roku. Dzieląc się opłatkiem zebrani złożyli sobie nawzajem życzenia, po których Zespół Admiratio prowadzony przez P. Wojciecha Bazana przedstawił program słowno - muzyczny pt. "W dzień Wigilii...". Po programie i wspólnej modlitwie wszyscy przystąpili do Wieczerzy Wigilijnej. Spotkanie upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze.

Opracował: Wojciech Bazan

 


 

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.