Występy
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Występy

Spotkanie Grupy Wolontariatu w Radio Fara, w Krośnie

27 listopada 2012 r. w siedzibie Radio Fara w Krośnie odbyło się spotkanie dotyczące m.in. wprowadzenia do programu radiowego nowych audycji. Wśród przybyłych osób, oprócz studentek z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, byli również uczniowie naszej szkoły – Patrycja Mercik, Daria Janocha – obie z kl. II W, Natalia Grzesik z kl. II TF, Klaudia Kobak z kl. III TF, Sławomir Wilk z kl. III TK/F (zespół Admiratio) wraz z opiekunem P. Wojciechem Bazanem. Obecni ustalili, że wspólnie razem będziemy przygotowywać i prowadzić audycje dla najmłodszych. Decyzję tę zaaprobował dyrektor Radia Fara – ks. Andrzej Bienia. O szczegółach tego przedsięwzięcia poinformujemy w grudniowej notatce. Jedno można już dzisiaj powiedzieć, że jest to dla nas nowe i bardzo ciekawe wyzwanie, któremu zamierzamy sprostać.


Zapraszamy na strony internetowe naszej szkoły - www.zsp2krosno.pl oraz Radia Fara - www.radiofara.pl

 

Zatem do usłyszenia!

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 253 gości oraz 0 użytkowników.