Występy
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Występy

Występ Admiratio w SP 8 Krosno

W dniu 28.05.2011r. na zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 8 w Krośnie, Zespół „Admiratio” wystąpił na Pikniku Rodzinnym, z programem „Miłość niejedno ma imię” oraz „Koncertem Piosenek”. Była to wspaniała impreza, w której wzięli udział licznie przybyli uczniowie, nauczyciele, rodzice i przyjaciele tutejszej szkoły. Zaprezentowany przez zespół program połączony z koncertem piosenek wszystkim bardzo się podobał, czego dowodem były liczne i gorące oklaski w trakcie, jak i po występie. Była to dla nas fajne przeżycie, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Jednocześnie mogliśmy po raz kolejny promować naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz wspomóc Projekt Misyjny na rzecz chorych dzieci z Analaroa na Madagaskarze przez sprzedaż pamiątek misyjnych z różnych części świata.

 

 

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 270 gości oraz 0 użytkowników.