Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Czyste Tatry 2019

Przyjaciele Czystych Tatr! Mamy dla Was bardzo ważną informację. Z przyczyn niezależnych od Organizatora finał tegorocznej edycji został przesunięty na 26 i 27 lipca. Mamy ogromną nadzieję, że mimo tej zmiany uda się Wam znaleźć czas i energię, by dołączyć do nas i razem z nami znów pokazać wszystkim, że #ŚmiecenieToObciach.

Zmiana daty wydarzenia oznacza, że szlaki oczyścimy w szczycie wakacyjnego sezonu, gdy Tatry odwiedzają tłumy turystów. Tym bardziej więc liczymy na Waszą pomoc, bo czeka nas mnóstwo pracy. W każdej z dotychczasowych edycji pokazywaliście, jak bardzo zależy Wam na czystych górach i ochronie przyrody, bijąc kolejne rekordy zaangażowania.

Wierzymy, że tym razem będzie tak samo i wyruszymy na szlaki ze zdwojoną mocą i jeszcze większą motywacją! W związku z nowym terminem, prosimy wszystkie osoby o ponowną rejestrację – uzupełnienie formularza online, wybór szlaku, rozmiaru koszulki i ewentualne zgłoszenie chęci skorzystania z pola namiotowego. Wszystkie potrzebne dokumenty znajdziecie na stronie https://czystapolska.org.pl/rejestracja/.

 Nasz wspólny cel pozostaje bez zmian - chcemy nie tylko posprzątać góry, ale też przypomnieć, że o zachowanie ich unikalnego piękna musimy dbać przez cały rok. Wszystkie atrakcje i aktywności, na które tak czekacie, na pewno się odbędą. O tym, co dokładnie planujemy, dowiecie się regularnie odwiedzając profil facebook.com/CzysteTatry/ oraz stronę www.czystapolska.org.pl. Tam znajdziecie wszystkie informacje na temat ósmej edycji Czystych Tatr.

Do zobaczenia na szlaku!

Zespół Czystych Tatr

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.