STAŻE W HISZPANII, PORTUGALII I WE WŁOSZECH w roku szkolnym 2016/2017!

"Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne" to nowy projekt w ramach programu Erasmus+, który będzie realizowany od sierpnia bieżącego roku w naszej szkole. W projekcie weźmie udział: 48 uczniów, 4 nauczycieli oraz 3 opiekunów. Uczniowie i nauczyciele wyjadą na trzytygodniowe staże zawodowe.

Grupa I: Hiszpania - 16 uczniów, którzy od września (rok szkolny 2016/17) będą uczniami klasy II w zawodzie kucharz (II C/K) i klasy II technik żywienia i usług gastronomicznych (II TŻ).

Gr. II Włochy – 16 uczniów, którzy od września (rok szkolny 2016/17) będą uczniami klas II i III w zawodzie cukiernik (II C/K i III C/K), klasy III technik żywienia i usług gastronomicznych (III TŻ) i 2 nauczycieli.

Gr. III Portugalia – 16 uczniów, którzy od września (rok szkolny 2016/17) będą uczniami klasy II w zawodzie fryzjer (II F/W), kl. II i III technik usług fryzjerskich (II TF, III TF) i 2 nauczycieli.

Szczegóły dotyczące projektu zostaną podane na początku przyszłego roku szkolnego!

Wartość projektu to prawie pół miliona złotych!

Erasmus plus