Sukcesy naszych uczennic w konkursie fryzjerskim

trzciana 201613 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie k. Rzeszowa odbył się III Ponadregionalny Konkurs Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich. Hasło przewodnie konkursu – „Nowoczesna wizja fryzury kobiecej”.

W konkursie uczestniczyło 17 reprezentantów szkół z województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Pierwszym etapem konkursu był test z zakresu teoretycznych przedmiotów zawodowych. Drugim etapem było wykonanie fryzury zgodniej z tematem. Punktowana była również spójność fryzury z makijażem, kreacją i dodatkami.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krośnie reprezentowały uczennice Technikum Usług Fryzjerskich: Joanna Ekiert i Zofia Bieda. W roli modelek: Ekiert Patrycja i Piróg Monika.
Uczennice, tworząc swoją stylizację konkursową, wykazały się perfekcyjną kreatywnością i wyczuciem estetyki. Joanna Ekiert zajęła w konkursie pierwsze miejsce. Zofia Bieda uplasowała się na miejscu piątym.
Dziewczynom gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego zapału i wytrwałości w pracy oraz satysfakcji z każdego uczesania.