Apel z okazji Dnia Kobiet

apel dzien kobiet 2016W dniu 8 marca 2016 r. dla całej społeczności naszej szkoły odbył się Apel z okazji Dnia Kobiet,

który został przygotowany przez młodzież z Zespołu Admiratio w składzie: Justyna Marosz, Angelika Noga, Joanna Ekiert, Kamila Barnaś, Halina Bereza, Julia Bereza, Beata Turczyńska, Aleksandra Gancarz, Karolina Dytko, Anna Zając i Mateusz Malina pod kierunkiem P. Wojciecha Bazana oraz Samorząd Uczniowski – Grupa Kabaretowa „Złota Malina”: Mateusz Malina, Dominik Godek, Beata Turczyńska, Dominika Dobosz, Anna Zając, Adrianna Mateja, Hubert Folcik, Maria Czaja, Łukasz Delikat, Arkadiusz Hejnar, Karol Ruciński, Patrycja Janik, Katarzyna Prugar, Karolina Luput, którego opiekunem są P. Małgorzata Płatek i P. Wiesław Wójcik. Dodatkową atrakcją był „Kiermasz dla Kobiet” przygotowany przez misyjną Grupę RAFIKI, a także „Słodki poczęstunek” przygotowany przez Samorząd Uczniowski.

Opracował: Wojciech Bazan