Aktualności
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

dzien otwarty patronat2019

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr2019

Wycieczka do Zamku w Dubiecku

zamek dubieckoW dniu 21 października 2015 r. grupa uczniów z klas: IC/K, IIC/K, IIITŻ odbyła wycieczkę do Zamku w Dubiecku. Była to wycieczka historyczno-zawodowa.

Na dziedzińcu zamkowym przywitał uczestników właściciel obiektu p. Jacek Grzegorzak i wprowadził w świat historii zamku. Przybliżył sylwetki wybitnych postaci, jakie zamieszkiwały zamek oraz tych, które pochodzą z Dubiecka. A byli to między innymi Ignacy Krasicki i Stanisław Konarski. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wszystkie pomieszczenia, w których organizuje się różne formy przyjęć okolicznościowych, apartamenty i pokoje hotelowe oraz pełny asortyment nakryć i sprzętu pomocniczego. Natomiast w kuchni zamkowej mogli się przyjrzeć, jak wygląda praca załogi w czasie zwyczajnego dnia pracy. Szef kuchni p. Janusz Pyra osobiście zapoznał uczniów z nowoczesnymi sposobami i metodami przygotowania potraw oraz specjalistycznym sprzętem gastronomicznym. Po degustacji zamkowej szarlotki wszyscy odbyli spacer po pięknym parku otaczającym zamek. Niesprzyjająca aura nie przeszkodziła uczniom w snuciu marzeń o pracy w tak ekskluzywnym obiekcie. To była pouczająca lekcja gastronomii.
Organizatorkami wycieczki przedmiotowej były p. Halina Szpiłyk i p. Anna Kustroń.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.