Aktualności
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Profilaktyka - „Różowa Wstążeczka” w OHP

profilaktykaDnia 7 października uczennice naszej szkoły brały udział w szkoleniu profilaktycznym poświęconemu nowotworom kobiecym. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu. Imprezę zainicjowała pani pedagog z Zespołu Szkół przy OSiW OHP Barbara Pelczar.


W trakcie spotkania uczennice dowiedziały się, w jaki sposób monitorować swój organizm, aby móc w szybkim tempie rozpoznawać niepokojące symptomy. W trakcie części wykładowej p. prelegent, bardzo wnikliwie, scharakteryzowała raka szyjki macicy oraz raka piersi.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 164 gości oraz 0 użytkowników.