Aktualności
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Spotkanie z przedstawicielem banku

pazdziernik prelekcjaTradycją ZSP Nr 2 w Krośnie w miesiącu październiku są spotkania z przedstawicielami banku. 12.10.2015 r. gościła w progach naszej szkoły Pani Alicja Mazur – Świtalska Dyrektor Obsługi Klienta Banku PKO Bank Polski w Krośnie.


Przybyła ona na zaproszenie pani mgr Krystyny Paradysz, by spotkać się z młodzieżą kl. IV TŻ oraz III C.
W czasie prelekcji Pani Dyrektor Alicja Mazur – Świtalska przybliżyła naszym uczniom produkty bankowe (pakiety emerytalne, fundusze inwestycyjne, rachunki ROR, karty bankowe, kredyty studenckie, gotówkowe i mieszkaniowe). W czasie spotkania, Pani Dyrektor zwróciła szczególną uwagę na zagadnienia związane z bezpiecznym posługiwaniem się kontem w Internecie. Zachęcała młodzież do oszczędzania małymi krokami i korzystania z nowoczesnych form zarządzania swoimi pieniędzmi.
Najbardziej aktywni uczestnicy prelekcji otrzymali symboliczne nagrody.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.