Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Jesienna wycieczka w Bieszczady

bieszczady wycieczkaW dniu 29 września 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce integracyjnej organizowanej przez kadrę 9-10 HP Krosno w malownicze i piękne Bieszczady.


Pierwszą atrakcją było zwiedzanie Muzeum Historycznego w Sanoku, gdzie młodzież zobaczyła wystawę najpiękniejszych eksponatów sztuki cerkiewnej w Polsce oraz największa na świecie – licząca około 600 prac – ekspozycję prezentującą bogatą i różnorodną twórczość Zdzisława Beksińskiego.
Po krótkim spacerze po sanockim rynku grupa młodych ludzi wraz z wychowawcami wyruszyła do Ustrzyk Dolnych, gdzie zwiedziła Muzeum Przyrodnicze i wysłuchała prelekcji o życiu zwierząt żyjących w Bieszczadach. Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie galerii znanego artysty, rzeźbiarza – Zdzisława Pękalskiego w Hoczwi, gdzie młodzież mogła podziwiać przepiękne kapliczki, rzeźby i obrazy, a także wysłuchać opowieści o legendarnych bieszczadzkich aniołach i diablikach przedstawionych przez żonę artysty Panią Marię Pękalską.
Ostatnim punktem imprezy było zwiedzanie Parku Miniatur Świątyń oraz „Żywego Ogrodu Biblijnego" w Ośrodku Wypoczynkowo Rehabilitacyjnym Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Myczkowcach. Młodzież podczas pieczenia kiełbasy przy ognisku podsumowała atrakcje z mile spędzonego dnia, co niektórzy nie odmówili sobie na koniec przejażdżki konnej w stadninie w Myczkowcach.
Program wycieczki był bardzo bogaty, łączył w sobie wiele różnorodnych atrakcji w postaci turystyki i zajęć sportowych, zachęcał młodzież do aktywności w gronie kolegów. Uczestnicy z klas pierwszych w ramach programu „Na dobry początek" mieli możliwość integracji z młodzieżą klas starszych.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.