Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Uczniowie klasy III C na stażach zagranicznych

staze bawariaUczniowie z klasy III C (Adam Pańczuk, Klaudia Wąchała, Katarzyna Żenczakowska, Patrycja Kobak, Magda Gierlasińska) oraz Mateusz Jabłoński z klasy III K/W wzięli udział w międzynarodowym projekcie w ramach programu ERASMUS+, zainicjowanego przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie. Projekt realizowany był w Niemczech w miejscowości Obing (Bawaria) w terminie 23.08.-12.09.2015 r.


Partner projektu – Gruppenhaus Seiml-Hof realizuje szereg procesów edukacyjnych i szkoli młodzież w zakresie różnych branż i zawodów jak również prowadzi edukację ekologiczną. Obecny program projektu ERASMUS+ obejmuje różne etapy szkolenia młodzieży w deficytowych na rynku polskim i niemieckim umiejętnościach, branżach i zawodach m. in. piekarz ekologiczny, kucharz, drwal, operator maszyn rolniczych i leśnych, hotelarstwo oraz szereg innych. Działalność instytucji partnerskiej z Niemiec polega na tym, że młodzież realizuje w jej strukturach praktyki zawodowe i zajęcia aktywizujące w zakresie prowadzenia różnorodnej i innowacyjnej gospodarki. Instytucja realizuje szereg działań, które w ramach realizacji programów szkolenia młodzieży angażują ją we wszystkie etapy technologiczne produkcji żywności oraz korzystania z odnawialnych źródeł energii. W projekcie, oprócz młodzieży z Polski uczestniczyli również uczniowie z Niemiec, Turcji i Włoch. Dzięki temu nasi uczniowie mogli nie tylko zdobywać doświadczenie zawodowe, ale także nawiązać ciekawe kontakty, poznać inną kulturę oraz podszkolić języki obce. Po pracy miło spędzali czas na rozgrywkach sportowych, wycieczkach krajoznawczych (Alpy, Monachium), czy wspólnym śpiewaniu przy ognisku. Wszyscy wrócili pełni wrażeń i doświadczenia, które być może pozwoli im w przyszłości zaistnieć na rynku pracy.
Koordynatorem wyjazdu był opiekun klasy III C z ramienia OHP pan Stanisław Machowski.

sporządził : Artur Panaś

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.