Aktualności
OFERTA NA ROK 2018/2019!

oferta

barometr zawodow

Narodowe czytanie!

narodowe czytanie 20157 września 2015 r. w naszej szkole uczniowie klasy II TF i II C/K wzięli udział w akcji Narodowe Czytanie, której patronuje Para Prezydencka Rzeczypospolitej Polskiej. W tym roku Para Prezydencka zachęcał do czytania ,,Lalki" Bolesława Prusa.

Uczniowie zgromadzili się w bibliotece szkolnej, a każdy miał ze sobą egzemplarz "Lalki" własny lub wypożyczony z biblioteki. Szkolne czytanie poprzedzone zostało wygłoszeniem referatów przygotowanych przez uczniów na temat: Geneza ,,Lalki" B. Prus" oraz ,,Lalka" jako epopeja mieszczańska. Akcję Narodowego Czytania w szkole rozpoczęła pani dyrektor Ewa Starowiejska, następnie fragmenty powieści czytali uczniowie. Uczestnicy ze skupieniem słuchali słów zapisanych wiele lat temu na kartach powieści przez B. Prusa. Akcji towarzyszyła wystawa różnych wydań ,,Lalki" oraz plakat reklamujący Narodowe Czytanie. Młodzież, która przyniosła własne egzemplarze książki, mogła je opatrzyć stemplem otrzymanym przez szkołę. Stemplem tym zostały też ozdobione wszystkie egzemplarze powieści znajdujące sie w bibliotece szkolnej. Mamy nadzieję, że w następnym roku uda się nam zaangażować większą liczbę uczniów.

organizatorzy: Małgorzata Płatek, Piotr Płatek

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin