Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

28 czerwca 2013r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Chociaż pogoda nie dopisała, to wszyscy już czuli wakacyjną atmosferę. Najlepsi uczniowie odebrali z rąk Pani Dyrektor mgr Ewy Starowiejskiej, wychowawców klas wyróżnienia i pamiątkowe książki za swoje osiągnięcia.

Pani Dyrektor Ewa Starowiejska pogratulowała wszystkim uczniom, którzy otrzymali promocję do klasy wyżej. Podziękowała  nauczycielom i pracownikom szkoły za całoroczną pracę oraz życzyła wszystkim udanego wypoczynku.

Kolejnym punktem uroczystości  była część artystyczna, przygotowana przez Koło Satyryczne  działające w naszej szkole pod kierunkiem P. Piotra Szuryna.

Do zobaczenia po wakacjach!!! :)