Charytatywny Test Coopera - „Biegamy - Pomagamy”

bieg coopera 202028 maja 2020 r. na Kompleksie Boisk Sportowych w Chorkówce odbył się Charytatywny Test Coopera, którego celem było wsparcie Hospicjum w Krośnie.

„Biegamy – Pomagamy” taka szczytna idea towarzyszyła zawodom sportowym zorganizowanym przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego: Artur Panasia, Krzysztofa Gierlasińskiego, Iwony Zajchowskiej oraz Mirosława Guzika.
W zawodach wzięło udział 50 zawodników (5 kobiet i 45 mężczyzn) a zadaniem startujących było pokonanie jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut.
Puchary dla najlepszej zawodniczki i zawodnika ufundowała dyrektor naszej szkoły p. Ewa Starowiejska.
Zawody odbyły się dzięki wsparciu Wójta Gminy Chorkówka Grzegorza Węgrzynowskiego. Pomocy w organizacji udzielili również: pracownicy Kompleksu Boisk Sportowych, Monika Cisoń i Grzegorz Gądela (biuro promocji.pl).