Charytatywny Test Coopera BIEGAMY – POMAGAMY

W czasie gdy uprawianie sportu i swobodne korzystanie z obiektów sportowych jest utrudnione, NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ZSP Nr 2 w Krośnie, wspólnie z Kompleksem Boisk Sportowych w Chorkówce postanowili wyjść naprzeciw wszystkim, którzy stęsknili się za sportową rywalizacją i zawodami.

28 maja 2020 r. organizujemy Charytatywny Test Coopera BIEGAMY – POMAGAMY. Aby rywalizacja sportowa przyniosła dodatkowe korzyści, postanowiliśmy połączyć bieg z akcją charytatywną dla Hospicjum w Krośnie.

INFORMACJE I REGULAMIN: Kompleks Boisk Sportowych FB
ZAPISY I INFO: telefon 660 205 399 – Artur Panaś; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

test coopera plakat